Pierre Cardin’in kalitesi, şıklığı ve zarafeti evinizi ışıldatıyor, evinizin şıklığına şıklık katıyor.


Pierre Cardin ev tekstili koleksiyonu içerisinde nevresim, yatak örtüsü, battaniye ve banyo setleri yer alıyor. Eşsiz tasarımları ve kalitesiyle yatak odalarını konforlu kılan ev tekstili ürünleri, seçili Taç mağazaları ve Linens mağazalarında satışa sunuluyor.

Diğer yandan, bu sezon ilk kez satışa sunulan sofra koleksiyonu, yüksek kalitede malzeme kullanımı ve desen çeşitliliği ile dikkat çekiyor, sofralara yeni bir soluk getiriyor. Zarafet ve şıklığın bir arada sunulduğu yeni koleksiyonda, yemek takımları, kahvaltı takımları, çatal-bıçak takımlarının yanı sıra, cam sofra takımları ve masa örtüleri de yer alıyor. Pierre Cardin sofra koleksiyonu, özel davetlerden günlük kahvaltılara kadar her anın keyifli ve güzel geçmesini amaçlıyor.

Pierre Cardin sofra koleksiyonu’nda “wedding”, “gala” ve “all day” olmak üzere üç ayrı konsept bulunuyor. Wedding konsepti; başta çeyiz olmak üzere, düğün, uzun yemek davetleri, kutlamalar gibi özel günlerde kullanılmak üzere tasarlandı. Diğer bir konsept olan Gala ise, günlük kullanım için kalite ve şıklıktan ödün vermeyen tüketiciler ile tasarlandı. All day konseptli ürünler ise, kahvaltı takımı gibi daha az parçalı ve günlük tasarımlardan oluşuyor.