Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Beden
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Çarşaf Türü
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Çift Kişilik Nevresim Takımı Hakkında Daha Fazla Bilgi

Çift Kişilik Nevresim

Yatak odanızın olmazsa olmazlarından bir tanesi de çift kişilik nevresim takımlarıdır. Odanın havasını değiştiren ve modaya ayak uydurmanızı sağlayan nevresim takımları arasından siz de beğenilerinize en çok uyan alternatifi tercih edebilirsiniz. Üstelik görsel açıdan oldukça değerli ürünler olan çift kişilik nevresim takımlarının işlevsel anlamda da çok özel olduğundan söz etmek gerekmektedir.

Nevresim takımı; yatak ve yastıkların daha uzun ömürlü kullanımını sağlayan koruyucular olarak kabul edilmektedir. Nitekim yatak ve yastıkların yıpranmasına engel olan bu ürünler dekoratif birer obje olmayı da başarır. Zarafet ve şıklığın diğer adı olan çift kişilik nevresimlerdir. Bu nedenle de nevresim seçimi sırasında dikkat edilecek pek çok detay vardır!

Çift Kişilik Nevresim Özellikleri

Çift kişilik nevresimlerin ölçüleri talebe göre farklılık göstermektedir. Bu kapsamda 200x220 ölçülerinde bir nevresim takımı almanız mümkündür. Öte yandan 240 x 260 ölçülerinin de bulunması söz konusudur. Yatak odası takımınızın ebatlarına uygun bir şekilde tercih etmeniz gereken nevresimlerde kumaş özellikleri de oldukça önemlidir. Bu nedenle en dikkat çeken husus pamuklu nevresim takımlarıdır.

Nevresim takımlarında kaliteli kumaşın tercih edilmesinin temel nedeni insan sağlığıdır. Vücutla doğrudan temas eden nevresimin ciltte tahrişe neden olmaması gerekir. Aynı zamanda terleme gibi problemlere de neden olmayacak bir nevresim takımı ideal seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Çift kişilik nevresim takımlarında seçiminizi yaparken bu detayları yakalamayı unutmayın!

Pierre Cardin ile Kusursuz Nevresimler!

Malzeme kalitesi ve tasarımda kusursuzluğu sayesinde dikkat çeken nevresimleri Pierre Cardin’de bulabilirsiniz. Beğenilerinize hitap eden ve renk çeşitliliği ile her ihtiyaca çözüm sunan çift kişilik nevresimler sizlerle. Dokusuna hayran kalacağınız ve yıkamalara rağmen yıpranmadan kullanabileceğiniz nevresimleri beğenmeye başlayabilirsiniz.

Pierre Cardin nevresimler sadece kaliteleri ile değil fiyatlarıyla da beklentilerinize cevap veriyor. Kaliteyi uygun fiyatlara satın alırken lüksü de hissedebileceğiniz seçenekler yok değil. Geniş ürün portföyü ve kaliteden yana tercih kullanmanızı sağlayacak ürünleriyle sizin de tercihinz mutlaka Pierre Cardin’den yana olmalı. Üstelik satın aldığınız çift kişilik nevresim takımından sonra başkalarını da satın almak isteyeceğinizi kesinlikle bilmelisiniz!

 

Daha Az Göster