Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Beden
Boyut/Ebat
Dolgu Materyali
Materyal
Renk
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Microfiber Yorgan Hakkında Daha Fazla Bilgi

Microfiber Yorgan

Microfiber yorgan ile beklentilerinize cevap verecek kusursuz çözümlere ulaşmanız mümkün! Konforu sunmasının yanı sıra görsel açıdan da oldukça başarılı olan microfiber yorganların kalitesini hemen yaşamaya başlayabilirsiniz. Pierre Cardin kalitesiyle ön plana çıkan ürünlerimize daha yakından bir göz atarak ayrıcalıklarla dolu seçeneklere bir göz atın!

Kış aylarında hem yetişkinler hem de çocuklar için doğru yorgan seçimi hayli önemlidir. Çünkü yorgan, soğuk havanın etkisini ortadan kaldırırken aynı zamanda daha derin bir uyku çekmenizi sağlar. Bu nedenle de bir yorgan seçmek istiyorsanız mutlaka microfiber yorgan tercih etmelisiniz. Özellikleri ve kalitesiyle fark yaratan microfiber yorganların neler sunduğuna daha yakından bir göz atalım!

Microfiber Yorgan Özellikleri Nelerdir?

            Yorgan seçiminizi kusursuz bir noktaya taşımak adına değerli olan microfiber yorganın pek çok avantajlı yanı vardır. Bu nedenle de yorgan seçiminde titiz davranmak oldukça önemlidir. İşte bir yorgan seçtiğinizde mutlaka tercih etmeniz gereken microfiberin özellikleri!

  • Dayanıklı yapısı sayesinde çok uzun yıllar kullanım imkânı sağlar,
  • Yumuşak ve hafif yapıda olması sayesinde kullanışlıdır,
  • Su itici özelliği sayesinde terleme ve diğer su temasında konforunuzu arttırır,
  • Bir yorganda mutlaka bulunması gereken özelliklerden olan sıcak tutma niteliği ön plandadır,
  • Anti alerjik ve anti bakteriyel olması sayesinde beklentilerinize cevap vermeyi başarır,
  • Kolay temizlenebilen bir ürün olması sayesinde hijyeniktir.

Siz de bu konuda en ideal ürüne ulaşmayı arzu ediyorsanız Pierre Cardin kalitesiyle microfiber yorganlardan bir tanesini satın almalısınız.

Yorgan Fiyatları ve Microfiber Ayrıcalığı

Yorgan satın almak pek çok kimse için titizlik gerektiren bir süreçtir. Bu nedenle de yorgan alışverişi yaparken kaliteyi ön planda tutarak hareket etmek gerekir. Fiyatları da doğrudan etkileyen detaylar düşünüldüğünde yorgan alışverişi hayli değerlidir. Peki, microfiber yorganların fiyatları nasıldır?

Microfiber bir yorganın fiyatı diğer yorganlara nazaran daha fazladır. Bunun en büyük nedeni de kaliteli ve kullanışlı olmasıdır. Zira sıcak tutması, kolay temizlenebilir olması ve diğer avantajlı özellikleri microfiber yorganların fiyatların etkiler. Siz de bu avantajları Pierre Cardin ayrıcalığı ile yakalayabilirsiniz.

Daha Az Göster