Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Boyut/Ebat
Materyal
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Çift Kişilik Alez Hakkında Daha Fazla Bilgi

Çift Kişilik Alez

Sıvı geçirmez çift kişilik alez günümüzde kişiler tarafından sık sık tercih edilen tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Kişilerin yataklarını koruyabilmek adına tercih ettikleri bu ürün çift kişilik boyutlarda ki yataklarda kullanılabilmektedir. Tamamen sıvı geçirmez bir yapıya sahiptir ve hiçbir şekilde leke tutmaz. Tamamen yumuşak bir havlu kumaş ile kaplı olan sıvı geçirmez alezin arka yüzeyinde koruyucu pu mebran bulunmaktadır. Üstelik mikro gözenekler sayesinde de hava geçirgen bir özelliğe sahiptir. Ürünün kenarlarında bulunan lastik sayesinde yatak tam olarak sarılır ve herhangi bir şekilde kayma meydana gelmez. Buruşmaz ve elastik bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra ürün uzun süreli yatan hastalar için de son derece uygundur.

En Kaliteli Çift Kişilik Alez Modelleri

Günün yorgunluğu stresten uzak bir şekilde atmak için iyi bir uykuya hepimiz ihtiyaç duyarız. Bu nedenle kullandığımız yatakların konforu ve hijyeni de bizim için son derece önemlidir. Ancak yatakta çeşitli deformasyon ve lekelerin meydana gelmemesi için koruma yöntemlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Kullanılan çarşaf ve nevresim takımları gerekli hijyeni sağlamaz. Bu noktada alezlerin tercih edilmesi ve yatakların çok daha iyi bir şekilde korunması sağlanmaktadır.

Yatak alezleri yatağa çarşafı sermeden önce kullanılan örtülerdir. Sıvı geçirmez alez sayesinde yanlışlıkla yatağa dökülen sıvılardan yatağın korunması sağlanır. Yatağa dökülen sıvılardan yatağa geçmesini engelleyen sıvı geçirmez çift kişilik alezler yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Yumuşak havlu kumaş ve koruyucu pu mebran ile lamine edilen ürün özellikle altını ıslatma problemi yaşayan çocuk ya da yetişkinler için son derece ideal bir üründür. Bunun yanı sıra gece terleme prroblemi yaşayan kişiler için de uygun olan çift kişilik alezler maksimum 90 derece de yıkanmalıdır. Alezin nefes alma özelliğinin kaybedilmemesi için yıkama sonrasında mutlaka bol su ile durulanması gerekmektedir. Ürünün kesinlikle ütülenmemesi ve düşük ısı da kurutulması gerekir.

Pierre Cardin Home Alez Modelleri

Pierre Cardin sizler için en kaliteli ve kusursuz alez modellerini sunmaktadır. Siz de web sitemizde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Daha Az Göster