Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Beden
Boyut/Ebat
Dolgu Materyali
Materyal
Renk
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Bebek Yorganı Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bebek Yorgan

Bebek yorgan seçenekleri sayesinde bebeklerinizin soğuk havalara karşı korunmasını sağlayın! Bu sayede kaliteli ve kullanışlı bir ürün satın almanın keyfini çıkarın!

Yorgan, insanlar için değerli bir ürün olurken kullanım alanı geniş ev tekstili ürünleri arasındadır. Bebekler için özel olarak tasarlanan bebek yorganlarının özelliklerini iyi bilmeniz gerekir. Pierre Cardin olarak bebeklerinizin ihtiyacı olan yorganları sizlerle buluşturuyoruz.

Bebek Yorgan Modelleri

Bebekler, zamanlarının önemli bir kısmını uyuyarak geçiren canlılardır. Bu nedenle de bebeklerin uyurken konforu hissetmesi ve dışarıdan gelecek etkilerden uzak durması gerekir. Havanın soğuk olduğu dönemlerde bebeğinizin üşümesini önlemek adına yorgan satın almalısınız. Çünkü bebeğinizin üşümesi hem uyuma düzenini bozacak hem de hastalanmasına yol açacaktır. Tamamen bebekler için üretilen yorganların özelliklerini iyi bir şekilde inceleyerek kararınızı vermelisiniz.

Bebek Yorganlarının Özellikleri

Yorgan alışverişi hemen herkes gibi sizin de en çok değer verdiğiniz konulardan olabilir. Bu nedenle de bebek yorganları arasından bir seçim yapmak adına mutlaka aşağıdaki detayları dikkate almalısınız.

  • Yorgan alırken bebeğinizin 12 yaşından büyük olması gerektiğini bilmelisiniz,
  • Bebeğinizin yaşına ve boyutlarına uygun bir seçim yapmalısınız,
  • Hipoalerjenik ve kumaşı terleme yapmayan ürünler seçmelisiniz,
  • Yorgan ağırlığının 4.0 togdan daha ağır olmamasına dikkat etmelisiniz,
  • Bebeğinizin yorganı sık sık kirleteceğini düşünerek yıkanabilir bir ürün seçmelisiniz,
  • Bebek odasındaki sıcaklığı da dikkate alarak bu sıcaklığa uygun bir yorgan satın almalısınız.

Yorgan Fiyatları

Bebekler için yorgan satın almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken hem özellikler hem de fiyatlardır. Bu nedenle de titiz bir araştırma yaparak yorganların bebeğinize uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Fiyatların bir kalite göstergesi olduğu düşünülse de sadece fiyat odaklı bir değerlendirme doğru sonuçlar vermeyecektir.

Bebek yorganlarında kullanılan malzeme, yorganın ebatları ve diğer bütün detaylar yorgan alışverişinin belirleyicisidir. Fiyatı belirleyen ve bu sayede kaliteden yana tercih kullanmanızı sağlayan özelliklere bakmadan yorgan almak hayal kırıklığı yaratacaktır. Siz de yorgan alırken riski dışarıda bırakmalı ve en başarılı ürünleri satın almalısınız. Pierre Cardin ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen harekete geçmenizi önceriyoruz.

Daha Az Göster