Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Boyut/Ebat
Dolgu Materyali
Materyal
Renk
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Visco Yastık Hakkında Daha Fazla Bilgi

Visco Yastık

Visco yastık modelleri, Pierre Cardin Home tarafından sunulan kaliteli ve güvenilir yastık modelleri arasında yer almaktadır. Visco yastık genel olarak boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı gibi problemleri yaşayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Uyku konforunu artıracak ve boyun ağrılarını dindirecek yastık modellerinden biri olan visco yastıkları tercih edebilirsiniz. Çünkü sağlıklı bir yaşam için uygun olmayan yastık modelleri ile kusursuz bir şekilde uyumanız ne yazık ki mümkün değildir. Bu kapsamda Pierre Cardin tarafından üretilen ürünler arasından seçiminizi yaparak visco yastık modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. En kaliteli ve güvenilir ürünler web sitemizde yer almaktadır.

En Kaliteli Visco Yastık Modelleri

NASA tarafından astronotların kullanımı için geliştirilmiş olan söz konusu elastik sünger basıncı indirgeme özelliğine sahip olması nedeni ile kullanılmaktadır. Basınca maruz kalan astronotlar bu sünger modelleri ile basıncın etkilerini en aza indirebilmektedir. Visco yastık modellerinin içerisinde bulunan milyarlarca mikroskobik hafıza hücresi ve söz konusu hücrelerin hareket etme özellikleri ile ağırlığa ve ısıya karşı duyarlık bir şekilde uyku deneyimi elde edebilirsiniz.

Visco yastık modelleri en çok tercih edilen ortopedik yastık modelleri arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda visco yastıklar içerisinde barındırdığı hücreler ile hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Bu özelliği ile gece boyunca yeteri kadar hava akışı sağlamakta ve terlemeyi önlemektedir. Bu sayede uyku sırasında sık uyanma problemleri yaşamanız de önlenmektedir. Visco yastık modelleri ile sağlıklı bir uyku yaşayabilmeniz mümkündür.

Visco Yastık Modellerini Tercih Edin

Bu yastık modelleri ile ısı ile şekil alma özelliğine sahiptir. Bu nedenle uyku esnasında süngerler başınızın ağırlığına ve ısısına göre şekillenmektedir. Bu sayede boynunuzda ki boşluklarında dolması sağlanır. Malzemelerin üstün kaliteden elde edilmesi nedeni ile söz konusu yastık modelleri hem sırt üstü yattığınızda hem de yüz üstü yattığınızda kafanızın şeklini almaktadır. Siz de söz konusu yastıkları tercih etmek ve en iyi uyku deneyimini yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Pierre Cardin yasıtk modelleri arasından kendiniz için en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Daha Az Göster