Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Boyut/Ebat
Materyal
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
King Size Alez Hakkında Daha Fazla Bilgi

King Size Alez

King size alez Pierre Cardin tarafından üretilen ve sizler için sunulan ürünler arasında yer almaktadır. Büyük boyutları ile dikkatleri üzerine çeken king size alez ürünleri ile mükemmel bir şekilde yatağınızı koruyabilmeniz mümkündür.

King size alezlerin sağladığı çeşitli avantajlar vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir.

King Size Alez Size Ne Sağlar?

Yatak koruyucu olarak adlandırılan bu ürünler yatağınızı korur.

İnsan vücudu sekiz saatlik uykuda yarım litre su kaybeder. Bunların hepsi nereye gidiyor? Bazıları atmosfere buharlaşacaktır. Ancak çoğu doğrudan yatağınıza inecek. Ayrıca ölü deri hücreleri de üretiyoruz. Yatağınızda ıslak noktalar oluşturan başka şeyler de var. Bunların hepsi çarşaflarınızdan ve şiltenin içine girebilir.

Bir yatak koruyucu ile yatağınızın ömrü lekelerden, sıvılardan, dökülmelerden, gece terlemelerinden ve aşırı nemden korunur. Tüm bunlar, yatağın erken hasar görmesinden sorumludur. Dökülme kadar basit bir şey garantinizi geçersiz kılabilir.

Bir yatak koruyucu uygun fiyatlı bir şekilde sizler için sunulmaktadır.  Bir yatak koruyucunun yıkanması kolaydır. Bu sayede kirlerden kolay bir şekilde arınabilirsiniz. Çoğu yatak koruyucu, çarşaflarınız ve yastık kılıflarınızla kolayca çamaşır makinesine atılabilir. Son olarak bir yatak koruyucusu hafiftir.

En Kaliteli King Size Alez Modelleri

Yatak koruyucular, lastikli çarşaf gibi oturur ve yatağınızın üstünü ve yanlarını kaplayabilir veya yatağınızı tamamen kaplayabilir. Lastikli çarşaf, üzerinde uyumanız için yumuşak bir yüzey sağlamak için tasarlanmıştır, king size alez ise yatağınızı korumak için tasarlanmıştır. Doğrudan yatak koruyucusu üzerinde uyumak, lastikli çarşaf üzerinde uyumak kadar rahat değildir.

 

Yatak koruması iki şekilde gelir ve tipik olarak, tam koruma için yatağın üst katmanını koruyan veya tüm yatağı kaplayan su geçirmez bir örtüdür. Su geçirmez malzeme, uyuduğunuzda veya yatak üzerinde hareket ettiğinizde yüksek, gevrek, plastik sesler üretir. Bununla birlikte koruyucunun üzerine bir çarşaf yerleştirmek genellikle gürültüyü çok azaltır. Bu noktada siz de Pierre Cardin’de sizler için sunulan kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz. Tek tıkla siparişinizi oluşturabilir ve kaliteli bir şekilde sizlere sunulan bu ürünleri sipariş vererek adresinize teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

Daha Az Göster