Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Beden
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Yatak Örtüsü Hakkında Daha Fazla Bilgi

Yatak Örtüsü

Yatak örtüleri aslında çeşitli isimlerle anılmaktadır. Bir yorgan, yorgan, battaniye veya gerçek bir yatak örtü modeli kullanıyorsanız, bu ürünler genel olarak aynı şeydir. Yatak örtüsü, doğrudan çarşaflarınızın üzerine veya doğrudan yatağın üzerine serilen büyük bir  tekstil ürünüdür. Bazı yatak örtüleri, tüylü bir sıcaklık yastığı oluşturmak için iki büyük kumaş parçası arasında dolguya sahip olabilirken, diğerleri dört tarafı da dikişli bir dikişle sadece büyük bir ağır kumaş parçası olabilir.

İster yatak örtüleri ister yorganlar veya battaniyeler kullanmayı tercih edin her zaman sadece kolay temizlenmeyen değil. Aynı zamanda yatak örtünüzün ömrünü uzatmak için leke tutmaz özelliklere sahip bir malzeme seçin. Yatak örtüleri normalde daha ağır bir malzeme olduğundan, çarşaflar üzerinde daha yüksek fiyat aralıklarıyla karşılaşabilirler, bu nedenle kumaşın ömrünü uzatmaya yardımcı olmak, yatırımınız için parayı geri almanın iyi bir yoludur. Peki, yatak örtülerinin özellikleri nelerdir?

Yatak Örtüsünün Özellikleri

Yatak örtüsünün özellikleri aşağıdaki gibidir.

Çarşaf ve Nevresimi Korur

Bir yatak örtüsü, çarşafları ve/veya yatağı uzun süreli sağlık sorunlarına neden olabilecek yaygın ev tahriş edici maddelerden koruyabilir. Toz akarlarının veya bakterilerin yatağa yerleşmesini ve karanlık koşullarda hayatta kalmasını engeller. Bazı akarlar veya bakteriler solunum sorunlarını artırabilir veya cilt koşullarını kötüleştirebilir ve yatağın tamamına yayılmış bir yatak kullanmak bunun olmasını önleyebilir.

Dekoratif Ürün Olarak Satın Alınabilir

Yatak odanızın görünümünden memnun değilseniz veya yatağınızın bir renk patlaması kullanabileceğini düşünüyorsanız, yatak örtüleri bu sorunu çözebilir. Çoğu yatak örtüsü, kendinizin sanatsal yönünü tatmin etmek için çok çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur ve bazı markalar yatak odanızın tam bir revizyonu için eşleşen yatak çarşafları, yastık kılıfları ve daha fazlasını sunar.

Bazı insanlar, yalnızca sıcaklıkların düştüğü ve ısıtma maliyetlerinin arttığı kış aylarında yayvan bir yatak kullanmayı tercih eder. Yatak odanızdaki havayı tıkamak veya aşırı sıcak yapmak istemiyorsanız, yatak örtüleri ısıtma maliyetlerini artırmadan yatak odanıza ek sıcaklık katabilir.

Aynı zamanda kontrollü bir ısı kaynağıdır. Çünkü yatağı kendiniz veya eşiniz için yatağın farklı bölümlerine taşıyabilirsiniz. Bu, özellikle yatağı paylaşan iki kişi, kış aylarında bile gece boyunca farklı ısı seviyelerini tercih ettiğinde faydalıdır.

Farklı Yatak Örtüsü Modelleri

Birbirinden kaliteli ve farklı yatak örtüsü modelleri ile yatak odanız da etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz. Pierre Cardin’de hem kaliteli hem de kusursuz görünüme sahip olan eşsiz yatak örtüsü modelleri yer almaktadır. Bu noktada birbirinden eşsiz görünüme sahip olan yatak örtüsü modelleri ile yatak odanızı kusursuz bir görünüme sahip edebilirsiniz.

Yatak örtüsü modelleri farklı renk seçenekleri ile de sunulmaktadır. Söz konusu ürünler yatak odanızın dekorasyonuna uygun olacak şekilde üretilmekte ve sunulmaktadır. Bu noktada siz de en şık ve kaliteli yatak örtü modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Yatak örtüleri yatak odanızda son derece şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda yatağınızın da derli toplu görünmesini sağlayan bu ürünleri tercih ederek eşsiz bir görünüm el de edebilirsiniz. Şık yatak örtülerini hemen sipariş verebilirsiniz.

En Kaliteli Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak örtüsü modelleri hem görüntü olarak hem de düzen ve tertip olarak bireylere pek çok avantaj sağlamaktadır. Siz de söz konusu avantajlardan Pierre Cardin aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Günün yorgunluğu stresten uzak bir şekilde atmak için iyi bir uykuya hepimiz ihtiyaç duyarız. Bu nedenle kullandığımız yatakların konforu ve hijyeni de bizim için son derece önemlidir. Ancak yatakta çeşitli deformasyon ve lekelerin meydana gelmemesi için koruma yöntemlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Kullanılan çarşaf ve nevresim takımları gerekli hijyeni sağlamaz. Bu noktada yatak örtülerinin tercih edilmesi ve yatakların çok daha iyi bir şekilde korunması sağlanmaktadır.

Pierre Cardin yatak örtüsü yıkama talimatlarıyla düzgün bir şekilde muhafaza edildiğinde, yatağınızdaki amaçlarını kaybetmeden son derece uzun bir süreye kadar dayanabilirler. Pamuk veya pazen gibi daha güçlü bir malzemeden yapılmışlarsa, çeşitli amaçlarla yeniden kullanılabilirler. Siz de Pierre Cardin yatak örtüsü modellerini tercih etmek için hemen web sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz.

Daha Az Göster