Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Materyal
Renk
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Aile Bornoz Seti Hakkında Daha Fazla Bilgi

Aile Seti

Aile seti, kadın ve erkekler için havlu ve bornozdan oluşan setlerdir. Siz de en kaliteli ve yumuşak dokulu aile setine sahip olmak istiyorsanız Pierre Cardin’in sizlere sunduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Pierre Cardin web sitesinde yer alan tüm modelleri tek tek inceleyerek kendiniz için en uygun olanları tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Aile Seti Bornoz Modelleri

Aile seti bornoz modelleri birbirinden kaliteli ve şık şekilde sizlere sunulmaktadır. Aile seti bornoz modellerinin içeriğinde bornoz, banyo havlusu ve küçük saç havlusu bulunmaktadır. Şık ve kullanışlı bornoz takımları sahip oldukları yumuşacık doku ve zarif tasarım ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Banyo yaptıktan sonra en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alan bornoz modelleri set halinde sunulduğunda hem çok daha kullanışlı hem de son derece uygun fiyatlı olmaktadır.

Bornoz modelleri genellikle havlu veya diğer emici tekstillerden yapılmaktadır. Bu sayede suyu emiş gücüne sahip olan bornoz modelleri ile rahat edebileceğinizi ifade etmemiz mümkündür. Bunun yanı sıra sabahlık olarak da kullanılabilen bazı bornoz modelleri bulunmaktadır. Tekstil malzemesine ve dokuma türüne göre kategorilere ayrılmış çeşitli bornoz stilleri tüketicilere pazarlanmaktadır.

Duş, bireylerin en büyük ve en önemli ihtiyaçları arasında yer almaktadır. İhtiyaca yönelik çeşitli ürünleri satın alarak en şık bornoz ve banyo havlusu modelleri ile kusursuz bir deneyim elde edebilirsiniz. Duştan çıktıktan sonra hassas teninize yumuşacık bir dokunuş istiyorsanız ev tekstili ürünleri arasında yer alan bornoz ve banyo havlusu modellerini detaylı bir şekilde inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ancak aile seti ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Söz konusu detaylar genel olarak aşağıdaki gibidir.

Aile Seti Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Havlu ve Bornozun Kalitesi

Bir aile seti alışverişinde dikkat edilmesi gereken en önemli ve temel nokta bornozun ve havlusunun kumaş kalitesidir. Zira suyun yeterince emilmesi ve vücudun tamamen kuruması adına mutlaka kaliteli bir seçim gerçekleştirilmiş olmalıdır. Öte yandan bornoz seçiminde kumaşa dikkat edilmesi cildin hassasiyeti ile de ilgilidir. Bunun yanı sıra hassas bir yapıya sahip olan cildiniz varsa kaliteli kumaşlara sahip olan ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir. Böylelikle cildinizin tahriş olmasına engel olabilirsiniz. Öte yandan kumaşın yumuşak ve suyu hapseden özellikte olması duş sonrası hastalanmanızı da önler. Bunun yanı sıra nemli kalan vücudun üşüyebileceğini düşünmeli ve buna göre seçiminizi gerçekleştirmelisiniz.

Bedene Dikkat Edin

Bornoz alışverişinizi son derece titiz bir şekilde gerçekleştirmeli ve bedeninize uygun şekilde ürünler tercih etmelisiniz. Özellikle de bornoz seti satın alırken kadın ve erkek için belirlenmiş bedenleri değerlendirmelisiniz. Bornoz setlerinde standart bedenler olsa da size uymayan bir beden için alternatiflere yönelmeniz gerektiğini unutmamalısınız. En doğru ve uykun şekilde bornoz modeli seçmek için tercih ettiğiniz kıyafetlerin bedenini göz önünde bulundurabilirsiniz. Kıyafet bedenleri ile uyumlu bornoz bedenlerini tercih ederek mükemmel bir ürün seçebilirsiniz.

Aile Seti Fiyatları

Ev tekstili ürünlerinin vazgeçilmezlerinden bir tanesi olarak bornozları tercih etmeniz için pek çok nedeniniz var. Bunlardan bir tanesi de uygun fiyat ve kaliteli ürünlerdir. Peki, satın almak istediğiniz bornoz setlerinde fiyatların ön plana çıkmasını sağlayan detaylar nelerdir? Beklentilerinize uygun alternatifler ve çok daha fazlası için detaylara bir göz atmalısınız.

Aile seti fiyatlarını belirleyen en önemli unsur şüphesiz ki kaliteli malzeme kullanımıdır. Yumuşak malzeme ve doku, yıpranmayan kumaş gibi gibi seçenekler ürünlerin fiyatlarının artmasını sağlamaktadır. Bornoz setlerinde kalite ve kullanışlılık noktasında pek çok detay bulunsa da Pierre Cardin fiyatlarda kusursuzluğu ön plana çıkarır. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece size uygun bir seçenek olan bornozlardan bir tanesini satın almak olur.

 Pierre Cardin’in web sitesinde birbirinden kaliteli ve şık aile seti modelleri sunulmaktadır. Bu noktada ürünlerimiz arasından tercihinizi yaparak mükemmel bir deneyim elde edebileceğinizi unutmayın.  Pierre Cardin, aracılığı şık ve kaliteli ürünlere tek tıkla kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Daha Az Göster