Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Beden
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Pike Hakkında Daha Fazla Bilgi

Pike

Pike modelleri, günümüzde en sık tercih edilen ev tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle bahar aylarında tercih edilen pike modelleri ile son derece mükemmel bir şekilde tekstil ürünlerini tercih edebilirsiniz. Pike modelleri genellikle çok kalın bir yapıya sahip olmadıkları için yaz aylarında ve bahar aylarında tercih edilmektedir. Pikeler tek olarak kullanılabileceği gibi takım olarak da satın alınabilmektedir. Çoğu kullanıcı pikeleri takım olarak tercih etmektedir. Bu sayede pike modellerini en kusursuz şekilde tercih edebilirsiniz.

Pike modelleri çift kişilik ve tek kişilik olacak boyutlarda üretilmekte ve satılmaktadır. Bunun dışında pikeler, bebekler ve çocuklar için de özel boyutlarda üretilmektedir. Klasik pike takımlarının içerisinde yastık kılıfı, pike ve çarşaf bulunmaktadır. Dekoratif yastık ya da aksesuarlar ile kullandığında yatak örtüsü görevi de gören pike takımları son derece yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

En Şık Pike Takımı Modelleri

En şık pike takımı modelleri ile kusursuz ürünlere sahip olmak sizin elinizde! Birbirinden kaliteli ve şık tasarımdaki bu pike modelleri sizlere eşsiz bir avantaj sağlıyor. Yatak odasında konforu hissetmek adına tercih edeceğiniz en değerli seçeneklerden bir tanesi de tek kişilik pike olacaktır. Özellikle yaz aylarında kaliteli bir seçenek olmayı başaran pikelerin sizin için de ayrıcalıklar ortaya çıkaracağından söz edebiliriz. Kumaş dokusu, kullanışlı yapısı ve çok daha fazlası için Pierre Cardin ürünlerine bir göz atabilirsiniz.

 Pierre Cardin, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir ürünleri, hizmetleri sunan profesyonel bir firmadır. Bu noktada üretimini gerçekleştirdiği ürünlerinde son derece kusursuz olduğunu net bir şekilde ifade edebilmemiz mümkündür. Yatak odanız için kusursuz modelleri sizler için derliyor ve mükemmel bir yatak odasına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Kaliteli Yatak Odası Ürünleri

Pike satın almak istediğinizde estetik görüntü, ihtiyaçları karşılayan özellik ve renk çeşitliliği konusunda beklentilerinize cevap alacağınız ürünler seçmelisiniz. Yaz aylarında serin havaların etkisinden kurtulmak adına pikelerin avantajını yaşamalısınız. Tek kişilik ya da çift kişilik olarak tasarlanan ve her anlamda dikkat çeken bu ürünlerin özelliklerine hep birlikte detaylı bir şekilde göz atarak ürünlerin kalitesi ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli Pike Takımlarının Özellikleri

Pike, yaz aylarında serin havanın etkisinden kurtulmak adına tercih edebileceğiniz önemli bir alternatiftir. Bu nedenle de pike satın almak yaz aylarında ev tekstili konusunda değerli bir tercihte bulunmaktır. Eğer siz de pike alırken nasıl davranacağınızı bilmiyorsanız bu konuda sizi bekleyen pek çok detay olduğunu unutmamalısınız.

  • Bireylerin son derece rahatlıkla örtünebileceği ebatlarda tasarlanmıştır,
  • Kaliteli yapısı ve kullanışlı dokusu ile son derece dikkat çekici bir üründür,
  • Hem tek kişilik modeller hem de çift kişilik modeller oldukça eşsiz bir tasarıma sahiptir,
  • Yıkanabilir özelliğinin yanı sıra yıkama esnasında özelliklerini kaybetmeyecek derecede kalitelidir,
  • Uzun ömürlü olması sayesinde sürekli yeni bir pike satın almanızın önüne geçer,
  • Renk ve desen konusunda ihtiyaçlarınıza cevap verecek özelliklere sahiptir.

Pierre Cardin Kalitesinde Yatak Odası Ürünleri

Kaliteli kumaşın kullanılması sayesinde elde edilecek olan ayrıcalıklar beklentilerinizin de üzerindedir. Bu nedenle de dikkat etmeniz gereken hususların ciddi manada fazla olduğunu ifade edebiliriz.

Pike fiyatları üzerinde etkili hususların başında pikelerin kaç kişilik olduğu gelir. Çünkü pikelerin ebatlarını da belirleyen bu detay fiyatın değişmesinde önemli bir faktördür. Bunun yanı sıra pikelerde kullanılan üretim teknikleri, iplik kalitesi ve diğer pek çok detay da fiyatlar üzerinde belirleyici bir rol oynamaktadır. Siz de jakarlı, çift kişilik ve tek kişilik pike satın almak istiyor ve bu konuda en özel seçeneklerden fayda sağlamayı arzu ediyorsanız mutlaka Pierre Cardin ürünlerini incelemelisiniz. Kaliteli ve kullanışlı bir pike satın almanın ayrıcalığı bambaşka olacaktır.

Pierre Cardin tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli bir markadır. Kusursuz hizmetleri ile dikkat çeken Pierre Cardin aracılığı ile alışveriş yapmak size avantaj sağlayacaktır. Pike alışverişinin en önemli yanlarından bir tanesi de uygun fiyatlardan yarar sağlamaktır. Çünkü pikelerin bir kısmı çok yüksek meblağlara satılırken bir kısmı da uygun fiyatlıdır. Sitemizi inceleyerek fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha Az Göster