Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Beden
Boyut/Ebat
Dolgu Materyali
Materyal
Renk
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Yorgan Hakkında Daha Fazla Bilgi

Yorgan

Birbirinden kaliteli ve şık yorgan modelleri ile eşsiz bir şekilde uyumak ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Web sitemizde yer alan en şık ve kaliteli yorgan modelleri ile kaliteli bir uykunun kapılarını aralayabilirsiniz.

Mükemmel bir dinlenme gecesine ulaşmak benzersiz uyku tarzınıza uyan yatak takımını gerektirir. Bunlardan bir tanesi de kaliteli ve şık tasarımdaki yorganlardır.

Yorganın kendisi yıllarca dayanacak ve farklı uyku tercihlerine uyum sağlayacak şekilde yapılmıştır. Bu noktada kaliteli bir yorgan tercihinde dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Söz konusu noktaları genel olarak aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Yorgan Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

1. Malzeme

Her zaman konforla başlayın. Alerjiden mustarip misiniz? Toz veya toz akarlarından kurtulmak için temizlenmesi kolay ve güçlü kimyasallardan kaçınan bir polyester kumaş ve dolgu maddesi seçmek isteyebilirsiniz. Merinos yününün ayrıca alerji hastalarına yardımcı olduğu ve nemi dengelediği bilinmektedir. Bununla birlikte doğal malzemelerin nefes alabilirliği koruma ve vücut şeklinize uyma olasılığı daha yüksektir. Bunlara kaz ve ördek tüyü veya tüyler, pamuk ve hatta ipek dolgular dahildir.

Kumaş ve dolgu malzemeniz, battaniyenin vücudunuzdaki ağırlığını ve içinde tuttuğu ısı miktarını da belirleyecektir. Yorganınızın sıcaklığını belirlemek için "tog puanınızı" kontrol edin. Sonbahar ve kış için daha yüksek sayılar daha iyidir ve düşük sayılar yaz uykusu için harikadır.

2. Boyut

Çarşaf takımlarınız ve nevresimler gibi, yorganlar da geleneksel boyutlarda gelir:

  • İkiz
  • İkiz XL
  • Çift
  • Tam dolu
  • Kraliçe
  • Kral
  • Kaliforniya Kralı

Şüphe duyduğunuzda, yatağınız için doğru yorganı seçerken bedeninizi büyütün. Biraz ekstra oda, karyola eteği olmadan karyolayı kaplayacak ve yatağınızı paylaşırsanız manevra yapmak biraz daha kolay olacaktır.

3. Maliyet

Dayanıklı ve kaliteli bir yorgan kalitesiz ve dayanıksız bir yorgandan yıllarca daha uzun süre dayanabilir. Yorgan bütçenizden en iyi şekilde yararlanmak için aşağıdaki faktörlere baktığınızdan emin olun:

Dolgu Malzemesi: Doğal malzemeler genellikle aşağı alternatiflerden daha pahalıdır. Bu rotaya gitmeden önce aşağının sizin için doğru olduğundan emin olun.

Yapı: Yorganınız iyi yapılmış olmalıdır. Geleneksel bölme kutusu deseni, dolgunun eşit şekilde dağılmasını sağlar.

Kabuk Malzemesi: Yüksek kaliteli dış kaplama malzemeleri teri uzaklaştırır ve nefes alabilirliği artırır. Daha yüksek iplik sayısı, yorgan dolgusunun daha uzun süre içeride kalacağı anlamına gelir.

4. Uyku Ortamı

Burada diğer tüm unsurlar devreye giriyor. Geceleri nasıl uyumayı seversin? İleri geri yuvarlanmamak için daha ağır bir battaniyeye mi ihtiyacınız var? Daha yüksek bir dolum ağırlığı seçin.

Sıcaklık ve nefes alabilirlik de önemli roller oynar. Geceleri ısınma eğilimindeyseniz, daha hafif bir tog derecesi sizin için olabilir. Başkasının yanında mı uyuyorsun? Vücut ısısı, bu kadar iyi yalıtılmış bir örtü altında deneyime katkıda bulunacaktır.

 

Dört mevsimi olan ılıman bir iklimde yaşıyorsanız, dört mevsim kullanıma uygun bir yorgan seçin. Nevresimler, battaniyelerin hissini ayarlayabilir, ancak dolgu en büyük etkiye sahip olacaktır.

En Kaliteli Yorgan Modelleri

Her çeşit yorgan modeline internetten, nevresim ve ev eşyası mağazalarında bulabilirsiniz. Uyku uzmanları benzersiz uyku tarzınız ve tercihleriniz için doğru yorganı seçmenize olanak tanır. Yıl boyunca rahatlık için bir dizi geleneksel kuş tüyü yorgan, sürdürülebilir kaynaklı kuş tüyü alternatifleri ve ter tutmayan merinos yünü kullanan imza tasarımları sunuyoruz.

Yorgan, rahat, şık ve uzun ömürlü bir yatak takımı oluşturmak için en popüler seçeneklerden biridir. Eşsiz kişiselleştirme fırsatları, dolgunun ağırlığından şık kılıfına kadar nevresim takımının her detayını kişiselleştirmenize olanak tanır. Tüm yıl boyunca harika bir gece uykusu vaat eden bir set seçin.

Yorgan, değiştirilebilir örtüleri olan bir battaniye türüdür. Ek parça, doğal veya sentetik tüylerle doldurulmuş kapitone bir kabuktan yapılmıştır. Yorganlar battaniyeler farklıdır. Çünkü istediğiniz zaman kılıfı değiştirerek stil ve his olarak ayarlanabilirler.

Siz de birbirinden kaliteli ve dayanıklı yorgan modellerine sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Web sitemizde yer alan tüm ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en uygun olan yorgan modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. En kaliteli yorgan modelleri web sitemizde sizleri bekliyor.

Daha Az Göster