Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
YÜKLENİYOR.
Yün Yastık Hakkında Daha Fazla Bilgi

Yün Yastık

Yün yastık modelleri günümüzde en fazla kullanılan yastık modelleri arasında yer almaktadır. Bireyler en kaliteli uykuyu yaşamak için birbirinden şık ve kullanışlı yün yastık modellerini tercih etmektedir. Pierre Cardin bireylerin yün yastık ihtiyacını karşılayacak en şık ürünleri sizlere sunmaktadır. Siz de bu ürünleri inceleyerek hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Neden Yün Yastık Tercih Etmelisiniz?

Tamamen doğal bir elyaf olan yün, son derece nefes alabilir. Eşsiz nemi emme ve ciltten uzaklaştırma yeteneği, yünü yastığınız için ideal bir seçim haline getirir. Bu fitilleme özellikleri, başınızın etrafındaki doğal hava akışını iyileştirerek uyurken sizi serin ve kuru tutar. Azaltılmış aşırı ısınma, daha rahat bir gece anlamına gelir ve doğal nefes alabilirlik cildinizin görünümünü iyileştirebilir, şişmiş gözlerin ve yüzdeki basınç çizgilerinin önlenmesine yardımcı olur. Yün yastık tercih etmenizi sağlayacak nedenler genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Doğal olarak nemi uzaklaştırır ve dinlendirici bir uyku için vücut ısınızı düzenlemeye yardımcı olur. 
  • Doğal olarak hipoalerjeniktir ve toz akarlarına ve alevlere karşı dayanıklıdır. 
  • Mükemmel yoğunluğu bulabilmeniz için yumuşak, orta ve sert olarak mevcuttur! Sadece yastıklarımızın ilk birkaç ay boyunca düzenli kullanımda tipik olarak %15-20 oranında sıkıştırdığını unutmayın.
  • Yumuşak (Karın üstü uyuyanlar için)
  • Orta (Yan ve sırt üstü uyuyanlar için)
  • Sağlam bir yapıya sahiptir. yatakta otururken ekstra destek için veya vücudunuzu çevreleyip desteklemek için son derece ideal bir üründür.

Yastığınızı yıkanabilir bir ürün olup  %100 pamuklu veya keten yastık koruyucu kılıf ile korumanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra yün ürünlerde sadece %100 pamuklu veya keten yastık kılıfları kullanın. Yün yastıklarınızda sentetik yastık kılıfı kullanmayın. Yastıklarınızı yenilemek için her ay birkaç saat güneş ışığına ve temiz havaya maruz bırakmanız yeterlidir. Gerekirse sabun ve su ile lekeyi temizleyin.  Yastığınızı makinede yıkamayın. 

En Kaliteli Yün Yastık Modelleri

Pierre Cardin birbirinden kaliteli ve şık yün yastık modellerini sizler için sunmaktadır. Siz de bu ürünleri inceleyerek kısa bir süre de bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Yün yastık modellerinin sağladığı avantajlardan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız hemen harekete geçin ve Pierre Cardin’in sizlere sunduğu bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyin.

 

Daha Az Göster