Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Boyut/Ebat
Dolgu Materyali
Materyal
Renk
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Bebek Yastığı Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bebek Yastık

Birçok insan bebeklerin yastıklarda uyumasına gerek olmadığını düşünür. Aslında, annenin küçükler için doğru ve uygun yastığı seçmesi ile bebeklere mükemmel bir uyku deneyimi yaşatılabilir. Bebekler için doğru ve güvenli bebek yastığını seçmek için bazı ipuçları şu şekilde

En Kaliteli Bebek Yastık Modelleri

En kaliteli ve kusursuz bebek yastık modellerini seçmek için aşağıdaki ipuçlarını inceleyebiliriz.

Çok Kalın Yastıklar Seçmeyin

Biz veya yetişkinler için kalın yastıklar rahattır ve uykuyu daha sağlıklı hissettirir. Ancak bebekler için geçerli değildir. Çok kalın yastıkların kullanılması bebeğinizin nefes almasını çok zorlaştırabilir. Bebeklerin daha rahat uyuması için bebeğin vücudu ile uyumlu, ince ve düz olan küçük bir yastık seçin. Ayrıca yastığın çok kalın olması nedeniyle genellikle aşırı ısınmadan kaynaklanan bebeğin uyanmasını da en aza indirebilir.

Yumuşak Kumaşlarla Sarılmış Yastıklar

Artık dekorasyon olarak ekstra biblolara sahip pek çok komik yastık kılıfı var. Ancak süslemesiz düz bir yastık kılıfı seçsek daha iyi olur. Çünkü tam olarak dekorasyon çocuğunuza zarar verebilir. Örneğin vücudunu yaralayabilir. Bunu önlemek için yumuşaktan yapılmış bir yastık kılıfı seçin.

Bebeğe Alerjik Olmayan Yastıkları Seçin

Genellikle bazı bebeklerin bazı şeylere alerjisi vardır, yastık uykusu istisnası yoktur. Bu nedenle bebeğinizin hangi alerjilere sahip olabileceğini bilerek yastık seçiminizi yapabilirsiniz.

Yastıkların Daima Temiz Durumda Olduğundan Emin Olun

 

Diğer bebek gereçleri ve ekipmanları gibi yastık temizliği de gözümüzden kaçmamalıdır. Çocuğunuzun uyku yastığının her zaman temiz, toz ve kirden arındırılmış olduğundan emin olun. Gerekirse yastığı sık sık temizleyin ve yastık kılıfını düzenli olarak değiştirin.

Yastıkları Islak Halde Kullanmayın

Bebeğinizin yastığı ıslak veya nemli koşullarda kullanmasına izin vermeyin. Çünkü kesinlikle rahatına müdahale ediyor. Ayrıca ıslak yastık, yastığın mikroplarla çok kolay kirlenmesine neden olur. Bunun için bebek yastığının daima kuru olduğundan emin olun.

Pierre Cardin’in Kaliteli Yastık Modelleri

Bunlar, bebeğin rahatı için uyku yastığı seçerken dikkat etmemiz gereken hususlardır. Pierre Cardin'in en kaliteli ürünleri mükemmel bir şekilde sizleri bekliyor. Pierre Cardin'dan Bebek Uyku Yastığı Bebeğinizin uyku konforunu ön planda tutan en son yeniliktir. Uyku sırasındaki küçük nefes alma zorluğunuz için endişelenmemize gerek yok. Bebeğinizin karnında olsa bile rahatça uyuyabileceği şekilde tasarlandığından, bebeğiniz hala her zamanki gibi nefes alabilir. Siz de bu yastık modellerini tercih etmek için hemen Pierre Cardin’in web sitesini inceleyebilirsiniz.

Daha Az Göster