Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Havlu Seti Hakkında Daha Fazla Bilgi

Havlu Seti

Havlu seti, Pierre Cardin tarafından sunulan kaliteli ve kullanışlı havlu modellerinden meydana gelmektedir. Havlu seti modelleri ile kaliteli bir şekilde bu havluları kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Şimdi gelin Pierre Cardin’de bulunan havlu setinin içerisinde yer alan ürünleri genel olarak aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

El Havlusu

Diğer havlu türlerinden daha küçük olan el havluları 16"x18" ile 20"x30" gibi boyutlar arasında değişkenlik göstermektedir. Genellikle banyo ve mutfakta kullanılan el havluları son derece kullanışlı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha küçük el havlularını çok seveceksiniz. Çünkü büyük havlular çok toplanır ve toplanmış bir havlu çabuk kurumaz. Aynı şey daha küçük bir havlu askısına sahipseniz de geçerlidir.

El havlusu üretiminde kullanılan birkaç farklı malzeme vardır, çoğunlukla bir tür pamuk veya pamuk karışımı kullanılır, ancak ihtiyaçlarınız için yumuşak , emici bir el havlusu da sağlayacak polyester ve bambu suni ipek içeren başka seçenekler de vardır. Söz konusu ürünler arasından tercihinizi en iyi şekilde gerçekleştirebileceğinizi unutmamalısınız.

Yüz Havlusu

Yüz havlusu modelleri, havlu setinde yer alan diğer ürünler arasındadır. Yüz havlusu el havlularından büyük, banyo havlularından ise küçük boyutlarda ki havlulardır. Bu doğrultuda son derece yoğun bir şekilde tercih edilen yüz havlusu modelleri ile kusursuz bir deneyim elde edebilirsiniz.

Banyo Havlusu

Banyo havlusu bireylerin duş aldıktan sonra tercih ettikleri havlu türlerinden bir tanesidir. Banyo havlusu havlular arasında en fazla kullanılan türdür. Pamuk, doğru kullanıldığında çok yönlü, yumuşak ve çok emicidir. Dikiş veya dokuma farklılık gösterse de mutfak havlularının büyük çoğunluğu pamuktan oluşur.

Banyolar evlerin en önemli bölümlerinden bir tanesidir. Bu nedenle banyoların güzel görünmesi ve eşsiz bir görünüme sahip olması için  birbirinden farklı renk ve desenlere sahip havluları tercih edebilirsiniz. Bu nokta da banyo aksesuarlarının son derece büyük bir öneme sahip olduğunu da ifade edebilmek mümkündür. En şık ve en özel aksesuarlar arasında yer alan havlular dekoratif bir ürün olmasının yanı sıra son derece kullanışlıdır.

Mutfak Havlusu

Mutfak havluları, tanımı gereği mutfakta kullandığınız havlulardır. Bu havlular, mutfağın her yerinde ve herhangi bir sayıda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu da onları sahip olacağınız en çok yönlü ve kullanışlı mutfak eşyalarından biri haline getirir. Örneğin mutfak havluları genellikle ortalama banyo havlularından daha serttir. Emme yeteneğine sahiptirler, ancak aynı zamanda dökülenleri silmek, kesme tahtalarını temizlemek, bulaşıkları kurutmak, elleri kurutmak ve hatta sıcak tabakları ve tabakları tutmak için de kullanılırlar.

Mutfak havlusu türleri genel olarak aşağıdaki gibidir.

Şef Havlusu

Şef mutfak havluları, özellikle profesyonel bir ortamda bir şef için en çok güvenilen ve kullanılan araçlardan biridir.

Kurutma Havlusu

Kurutma havlusu, bulaşıkları yıkadıktan sonra kurutmak için kullanılan mutfak havlusu türleri arasında yer almaktadır. Bu noktada kurutma havlusu modellerinin genellikle keten kumaşlardan elde edildiğini ifade edebiliriz. Bunlar özellikle bulaşıkları elde yıkarken ve kurutma işlemini hızlandırmak veya su lekelerinin oluşmasını önlemek için yararlıdır.

Kaliteli Havlu Seti Modelleri

Havlu setleri genel olarak yukarıda bahsedilen havlu modellerinin bir araya gelmesinden elde edilen setlerdir. Kaliteli ve şık havlu modellerinin bir araya geldiği bu setler evlerde son derece yoğun bir şekilde tercih edilen havlulardır. Bu noktada siz de kaliteli ve şık havlu setleri arasında yer alan bu ürünler ile havluları en iyi şekilde kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Havlu seti modellerine siz de Pierre Cardin aracılığı ile en kaliteli şekilde sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ihtiyaçlarınızı belirlemek ve buna uygun olarak havlu seti modelleri arasından seçiminizi yapmaktır.

Pamuk veya pazen gibi daha güçlü bir malzemeden yapılmışlarsa son derece uzun süre kullanıma dayanıklı olan bu ürünler web sitemizde sizleri bekliyor. Siz de Pierre Cardin yatak örtüsü modellerini tercih etmek için hemen web sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz.

Daha Az Göster