Ürünlerimizi Keşfedin
0
Alışveriş Sepetim
FİLTRELE
Beden
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Çarşaf Türü
Filtereleri Temizle
YÜKLENİYOR.
Pamuk Nevresim Seti Hakkında Daha Fazla Bilgi

 Nevresim Setleri

Yatak odanızın olmazsa olmazlarından bir tanesi de  nevresim setleridir. Odanın havasını değiştiren ve modaya ayak uydurmanızı sağlayan nevresim takımları arasından siz de beğenilerinize en çok uyan alternatifi tercih edebilirsiniz. Üstelik görsel açıdan oldukça değerli ürünler olan  nevresim setlerinin işlevsel anlamda da çok özel olduğundan söz etmek gerekmektedir.

Nevresim takımı; yatak ve yastıkların daha uzun ömürlü kullanımını sağlayan koruyucular olarak kabul edilmektedir. Nitekim yatak ve yastıkların yıpranmasına engel olan bu ürünler dekoratif birer obje olmayı da başarır. Zarafet ve şıklığın diğer adı olan  nevresim setleridir. Bu nedenle de nevresim seçimi sırasında dikkat edilecek pek çok detay vardır!

 Nevresim Setleri Özellikleri

Nevresim setlerinin ölçüleri talebe göre farklılık göstermektedir. Bu kapsamda 200x220 ölçülerinde bir nevresim seti almanız mümkündür. Yatak odası takımınızın ebatlarına uygun bir şekilde tercih etmeniz gereken nevresimlerde kumaş özellikleri de oldukça önemlidir. Bu nedenle en dikkat çeken husus pamuklu nevresim takımlarıdır.

Nevresim setlerinde kaliteli kumaşın tercih edilmesinin temel nedeni insan sağlığıdır. Vücutla doğrudan temas eden nevresimin ciltte tahrişe neden olmaması gerekir. Aynı zamanda terleme gibi problemlere de neden olmayacak bir nevresim takımı ideal seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Nevresim setlerinde seçiminizi yaparken bu detayları yakalamayı unutmayın!

Pierre Cardin ile Kusursuz Nevresimler!

Malzeme kalitesi ve tasarımda kusursuzluğu sayesinde dikkat çeken nevresimleri Pierre Cardin’de bulabilirsiniz. Beğenilerinize hitap eden ve renk çeşitliliği ile her ihtiyaca çözüm sunan nevresim setleri sizlerle. Dokusuna hayran kalacağınız ve yıkamalara rağmen yıpranmadan kullanabileceğiniz nevresimleri beğenmeye başlayabilirsiniz.

Pierre Cardin nevresimler sadece kaliteleri ile değil fiyatlarıyla da beklentilerinize cevap veriyor. Kaliteyi uygun fiyatlara satın alırken lüksü de hissedebileceğiniz seçenekler yok değil. Geniş ürün portföyü ve kaliteden yana tercih kullanmanızı sağlayacak ürünleriyle sizin de tercihinz mutlaka Pierre Cardin’den yana olmalı. Üstelik satın aldığınız nevresim setleri sonra başkalarını da satın almak isteyeceğinizi kesinlikle bilmelisiniz!

Daha Az Göster